Strona główna    english version   Kontakt   Koszyk: 0 produktów (0 zł)
  Powrót do Katalogu Produktów
Gorzknik Kanadyjski 90 kaps.

cena: 44.10 zł

Gorzknik Kanadyjski 90 kaps.

  • Trawienie
  • Zakażenia
  • Infekcje oczu
  • Zatoki
  • Ukąszenia owadów

Gorzknik Kanadyjski jest jednym z najbardziej popularnych ziół na kontynencie północno-amerykańskim. U indian Irokez i Cherokees Gorzknik Kanadyjski służył do leczenia wszelkich infekcji i stanów zapalnych. Zawiera berberynę, która wzmacnia odporność i działa jak naturalny antybiotyk.

Gorzknik Kanadyjski poleca się jako preparat wspomagający w leczeniu wszelkich infekcji (także tych opornych na antybiotyki) oraz jako środek przeciwzapalny i ściągający. Z jego pomocą można poradzić sobie m.in. z infekcjami oczu czy stanami zapalnymi błon śluzowych. Zgodnie z aktualną wiedzą naukową związaną z tą byliną polecana jest ona szczególnie osobom przechodzącym często zapalenia zatok. Łagodzi podrażnienia błony śluzowej oczu, uszu, nosa i gardła, usuwa nadmiar śluzu i redukuje gorączkę. Jest polecany przy alergicznym nieżycie nosa. Stosuje się go w przeziębieniu, grypie, stanach zapalnych dróg oddechowych, infekcjach pokarmowych, skórnych, uszu itd.
Berberyna zawarta w Gorzkniku działa również na grzyby patogenne i pasożyty (lamblia) oraz bakterie salmonelli i E. Coli. wywołujące ostrą biegunkę. Zewnętrznie wiele osób stosuje Gorzknik Kanadyjski na trudno gojące się rany, egzemę, afty czy zapalenia dziąseł. Pomaga uregulować funkcje żółci i enzymów trawiennych w organizmie, wpływając w ten sposób na zdrowie żołądka, wątroby i trzustki.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu 100% standaryzowany ekstrakt z Gorzknika Kanadyjskiego, który jest pozyskiwany i wytwarzany w USA.

Cechy unikatowe produktu

  • produkt nie zawiera żadnych dodatków czy substancji wypełniających
  • ekonomiczne opakowanie wystarcza aż na 90 dni kuracji!
  • infekcje bakteryjne, wirusowe
  • produkt jest przyjazny dla wegetarian i wegan

Nasze produkty posiadają największą możliwą do uzyskania zawartość substancji aktywnych w każdej dawce, a w związku z tym najwyższą wydajność z jednego opakowania.

Składniki:
Wyciąg z korzeni gorzknika kanadyjskiego (Hydrastis canadensis) standaryzowany do 5% berberyny,stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).

Sposób użycia: 1 kapsułka raz dziennie po posiłku.

Opakowanie: 90 kapsułek roślinnych Vcaps, 1 kapsułka zawiera 220 mg wyciągu

Kraj pochodzenia: Kanada/USA

 

GARUDA International
Robotnicza 1, 41-200 Sosnowiec
tel.: +48 508 141 004, garudazamowienia@gmail.com
www.garuda.pl