english version
 
    

Ogrzewacz dłoni mały (BRAK) (5 cm x 7 cm)

Jest małych rozmiarów. Doskonale mieści się w dłoni, można go włożyć do rękawiczki lub kieszeni. Pomocny dla osób, które mają zimne dłonie, ponieważ rozgrzewa i pobudza krążenie. Temperatura 54 °C jest optymalną temperaturą do wygrzewania naszego ciała.
Dlatego nawet tak niewielki kompres przyłożony na splot słoneczny lub nerkę rozgrzeje całe nasze ciało. Możemy go również użyć do punktowego ogrzewania wielu miejsc na ciele, w których odczuwamy ból lub zimno.

      cena: 12 zł      

 
 

Ogrzewacz do dłoni okrągły (10,5 cm)

Jego niewielkie rozmiary i dłuższy czas ogrzewania sprawiają, iż można go wszędzie ze sobą zabrać i skutecznie wykorzystać do ogrzania ciała podczas chłodnych i zimowych dni. Każdy z tych kompresów może służyć również jako zimny okład na siniaki, stłuczenia, przy bólach zębów, itp.

      cena: 25 zł      

 
 

Ogrzewacz do dłoni duży (10 cm x 9,5 cm)

W sam raz do ogrzania dłoni. Mocno wygrzewa. Można go stosować podobnie jak mały ogrzewacz dłoni.
W czasie mrozów skutecznie rozmrozi zamek w samochodzie.
Niezastąpiony dla dzieci do ogrzania gdy zmarzną podczas wyprawy na narty, sanki, itp. Można go zabrać z sobą do pracy i wykorzystać w dowolnej chwili do rozluźnienia spiętych mięśni karku.

      cena: 25 zł      

 
 

Pokrowiec na ogrzewacz do dłoni

      cena: 10 zl      

 
 

Ogrzewacz uszu - serce (10 cm x 10 cm)

Serdeczny kształt tego kompresu sprawia, że może on być miłym i ciepłym prezentem dla każdego.
Poza tym użyty wraz ze specjalnym pokrowcem pomoże nam ogrzać uszy podczas prac w trudnych warunkach atmosferycznych, jak również wygrzać je, gdy bolą.

      cena: 25 zł      

 
 

Pokrowiec na ogrzewacz uszu

      cena: 10 zl      

 
 

Ogrzewacz do kolan (19 cm x 14 cm)

Odpowiednio duży a zarazem wygodny kształt. Zaprojektowany głównie do wygrzewania stawów kolanowych. Bez problemu można nim również ogrzać pozostałe stawy i inne miejsca na całym ciele.
Łatwy do zabrania w podróż, ponieważ z powodzeniem zmieści się w małej torebce i może być źródłem przyjemnego, kojącego ciepła w dowolnym czasie: w samochodzie, w pracy, pod namiotem, itp.

      cena: 35 zł      

 
 

Pokrowiec na ogrzewacz kolan

      cena: 15 zl      

 
 

Ogrzewacze Stóp (dzieci 32-35, kobiety 36-39, mężczyźni 40-43)

Specjalnie wyprofilowany kształt kompresu pasujący na stopę. Idealne dla wszystkich, których dotyczy problem zimnych, marznących stóp. Rozgrzewają i pobudzają krążenie tak skutecznie, że stopy na długo pozostają ciepłe nawet wtedy, gdy Magic Therm przestanie wydzielać ciepło.
Dzięki ogrzewaczom do stóp mamy możliwość zadbać o to, aby nasze stopy pozostały ciepłe w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Ogrzewając stopy sprawiamy, iż rozgrzewa się całe ciało. Ogrzewacze do stóp służą wyłącznie do wygrzewania stóp. Nie używamy ich jako wkładek do codziennego chodzenia w butach. Można je włożyć do buta, skarpety, stanąć na nich ale nie używamy ich do chodzenia.
Dobre dla narciarzy, alpinistów, geologów, itp.

      cena: 48 zl, 49 zl, 50 zł      

 
 

Ogrzewacz twarzy - Maska

Rozgrzewający kompres na twarz.
Maskę cieplną Magic Therm stosuje się zarówno samodzielnie jak i razem z kosmetykami. Stosowanie razem z nią kremów znacznie podwyższa ich efektywność. Znakomicie ułatwia pielęgnację skóry twarzy, także profilaktycznie leczy różne jej niedomagania jak np. suchy i tłusty łojotok, przedwczesne wiotczenie itp.
Maska cieplna może być stosowana tak w salonach kosmetycznych jak i w warunkach domowych. Jej regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry twarzy, ułatwia wygładzanie się zmarszczek, zwiększa jędrność i elastyczność skóry.

      cena: 59 zł      

 
 

Okulary ogrzewające

Rozgrzewają czoło i okolice oczu. Nadają się dla osób, które mają problemy z zatokami.
Schłodzone pomogą usunąć opuchnięcia oczu po nieprzespanej nocy.
Przynoszą również ulgę podczas napadu bólów migrenowych.
Podobnie jak maskę można je użyć w celach kosmetycznych.

      cena: 35 zł      

 
 

Pokrowiec na ogrzewające okulary

      cena: 10 zl      

 
 

Ogrzewacz szyi (47 cm x 30 cm)

Jeden z największych kompresów. Utrzymuje ciepło do dwóch godzin. Można nim ogrzać ramiona i szyję. Przyjemne ciepło doskonale rozluźnia spięte mięśnie.
Łagodzi bóle kręgosłupa szyjnego. Jego uniwersalny kształt pozwala zastosować go również na stawy kolanowe, do ogrzania stóp, pleców, itp.

      cena: 79 zł      

 
 

Pokrowiec na ogrzewacz szyi

      cena: 35 zl      

 
 

Poduszka ogrzewająca (38 cm x 32 cm)

Powstaje poprzez połączenie dwóch segmentów wielkości ogrzewacza do pleców. Jej duże rozmiary pozwalają ogrzać znaczne powierzchnie ciała np. całe plecy. Można na niej siedzieć. Poduszka złagodzi bóle spowodowane przez hemoroidy i inne choroby.

      cena: 100 zł      

 
 

Pokrowiec na poduszkę ogrzewającą

      cena: 35 zl      

 
 

Ogrzewacz pleców (38 cm x 16 cm)

Najbardziej uniwersalny. Pasuje do wygrzewania okolicy lędźwiowej a także całego kręgosłupa. Niezastąpiony przy bólach korzonkowych, bólach reumatycznych, nerwobólach. Skutecznie zastąpi działanie rozgrzewających plastrów czy parafiny.
Jego duża powierzchnia pozwala na owinięcie i wygrzanie wszystkich stawów, a nawet barku. Utrzymuje ciepło ponad godzinę.
Efektywnie rozgrzewa mięśnie i stawy przed wszelkiego rodzaju masażami, przed treningiem oraz leczniczą gimnastyką.
Przynosi ulgę przy urazach.
Doskonale przydaje się w plenerze (żeglarstwo, nurkowanie, wspinaczka górska, itp.) do ogrzania większej powierzchni ciała.
Zimą pomoże również łatwo i szybko usunąć grubą warstwę lodu z szyb w samochodzie.

      cena: 55 zł      

 
 
Przeczytaj także: PRAKTYCZNE RADY, UWAGI, PRZECIWSKAZANIA
GARUDA
tel.: +48 508 141 004, garudazamowienia@gmail.com
www.garuda.pl
Utrzymanie: Programista PHP www.programistaphp.com.pl