Strona główna    english version   Kontakt   Koszyk: 0 produktów (0 zł)
  Powrót do Katalogu Produktów
Prostahit 90 kaps.

cena: 71.90 zł

Prostahit 90 kaps.

Dla mężczyzn! Dla kobiet!

Nowość na polskim rynku! Prawdziwy Hit na prostatę!

Najlepsza cena na świecie!

 

 • ZMNIEJSZA POWIĘKSZONY GRUCZOŁ PROSTATY!
 • Poprawia funkcjonowania prostaty
 • Zapobiega przerostowi prostaty
 • Łagodzi stany zapalne układu moczowego
 • Pomaga w bezwiednym popuszczania moczu u kobiet

Po raz pierwszy w Polsce preparat opracowany przez niemieckich naukowców, który nie tylko powstrzymuje łagodny rozrost prostaty, ale też powoduje jej zmniejszenie! Co więcej, pomaga na bezwiedne popuszczanie moczu u kobiet!

Sprawdzona niemiecka jakość.

Preparat Prostahit zawiera Prostaphil2®, który powstał w Niemczech w oparciu o wieloletnie badania naukowe nad wyciągami z pyłków traw. Prostaphil2® zawiera specjalnie wyselekcjonowane i najbardziej efektywne ekstrakty z pyłków traw, których działanie zostało poddane wielu badaniom placebo podwójnej ślepej próby, testom klinicznym i testom in vitro na komórkach rakowych.

Główne działanie i zastosowanie przedstawia się następująco:

 • poprawia funkcjonowanie prostaty i przeciwdziała jej przerostowi u mężczyzn cierpiących na łagodny rozrost gruczołu krokowego
 • w wyniku długotrwałego stosowania powoduje skurczenie powiększonej już prostaty
 • zmniejsza uczucie „zalegania” moczu w pęcherzu poprzez rozluźnienie mięśni gładkich przewodu moczowego i lepsze wydalanie
 • łagodzi stany zapalne przewodu moczowego u mężczyzn
 • wspomaga leczenie stanów zapalnych układu moczowego i tzw. bezwiednego popuszczania moczu u kobiet
 • posiada właściwości antyoksydacyjne i jest bardzo dobrze rokującym preparatem w badaniach nad zapobieganiem i leczeniem raka prostaty

Prostahit a inne preparaty:

Prawdą jest, że dostępne na rynku naturalne preparaty, takie jak palma sabałowa, czy wyciąg z czerwonej koniczyny pomagają w złagodzeniu symptomów przerośniętej prostaty. Jednak żaden z tych preparatów, w odróżnieniu od Prostahitu, nie wykazuje właściwości zmniejszających powiększony gruczoł prostaty.

Ciekawe informacje:

Statystyki pokazują, iż blisko 60% mężczyzn pomiędzy 40 a 59 rokiem życia cierpi na łagodny rozrost gruczołu krokowego. Liczba ta wzrasta wraz z wiekiem. Powiększona prostata uciska przewód moczowy, co utrudnia oddawanie moczu, powoduje uciążliwe uczucie niepełnego oddania moczu, wymusza częste “wycieczki” do toalety, również w nocy, a może też spowodować zatrzymanie moczu i konieczność hospitalizacji.

Zalegająca w pęcherzu uryna jest przyczyną namnażania się bakterii, które powodują infekcje i stany zapalne przewodu moczowego i nerek.

Co bardziej niepokojące, badania autopsyjne potwierdzają, że około 15% - 30% mężczyzn po 50-ce cierpi na nie zdiagnozowanego raka prostaty. W polsce rak prostaty jest jedną z najczęstszych odmian raka.

Wyniki testów:

Podczas przeprowadzonych badań placebo podwójnej ślepej próby na 60 mężczyznach cierpiących na łagodny rozrost gruczołu krokowego, w grupie przyjmującej przez 6 miesięcy Prostaphil2® 66% chorych doświadczyło znacznie ułatwionego opróżniania pęcherza i ogólnej poprawy innych symptomów, w tym redukcji stanów zapalnych.

Jednak to, co najbardziej zaskoczyło naukowców, to wyniki pomiarów prostaty przy pomocy ultrasonografu - u każdego z powyższych chorych przyjmujących Prostaphil2® znacząco zmniejszył się gruczoł krokowy!

Co więcej, przeprowadzono cztery tego typu badania i w każdym z nich potwierdzono znaczące skurczenie się prostaty u chorych objętych badaniem.

Cechy unikatowe produktu

 • 100% standaryzowany ekstrakt Prostaphil2® bez substancji dodatkowych
 • firma Hepatica gwarantuje najlepszą cenę tego produktu na świecie!
 • produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan
 • sprawdzona niemiecka jakość

Nasze produkty posiadają największą możliwą do uzyskania zawartość substancji aktywnych w każdej dawce, a w związku z tym najwyższą wydajność z jednego opakowania.

Składniki: Prostaphil2® – hydrofilne i lipofilne ekstrakty z pyłków traw żyta (Secale cereale) 92%, tymotki łąkowej (Phleum pratense) 5% i kukurydzy (Zea mays) 3%; stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki), substancje przeciwzbrylające: wodorofosforan wapnia, glukonian wapnia.
Sposób użycia: 1 kapsułka 3 razy dziennie.
Opakowanie: 90 kapsułek Vcaps, porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera 660 mg Prostaphilu2® w tym 264 mg hydrofilnego ekstraktu i 13,2 mg lipofilnego ekstraktu z pyłków traw.
Kraj pochodzenia: Niemcy

 

GARUDA International
Robotnicza 1, 41-200 Sosnowiec
tel.: +48 508 141 004, garudazamowienia@gmail.com
www.garuda.pl